KONST / Litografier / Färglitografi 16119192
nr 1611 9192
Uno Vallman
(1913-2004), Sverige
Med dedikation. Signerad, daterad 68, ej numrerad. Färglitografi, bildmått: 40x26 cm, yttermått inklusive ram: 60x42 cm
Uno Vallman, född 1913, död 2004, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 8 april 2024
kl 19:50:09
7/4 19:58:58
100 kr
8/4 18:51:00